logo

kamerzysta-na-wesele-wroclaw

Dla Ciebie kamerzysta na wesele w mieście Wrocław i na całym Dolnym Śląsku. Profesjonalnie, z klasą, filmuje śluby, wesele, plenery ślubne.

Lata doświadczeń, klienci z całej Polski i Europy. Zapewniam ciekawy, nowoczesny i dynamiczny film ślubny.

Tort ślubny, zabawy, oczepiny, pokaz fajerwerków weselnych, msza święta lub urząd stanu cywilnego, pierwszy taniec, podziękowania dla rodziców,

i inne wspaniałe chwile ślubu i wesela.

Doświadczenie w profesjonalnej pracy reportera telewizyjnego, sprzęt najwyższej jakości, lata doświadczeń w filowaniu wesel. Do tego otwarcie na nowe pomysły, filmy nagrywane z klasą i w nowoczesnym stylu, bez dłużyzn, zbędnych dodatków, za to na światowym poziomie.

Posiadam zarejestrowaną, legalną działalność gospodarczą, wystawiam rachunki i paragony fiskalne, dzięki czemu masz gwarancję realizacji zamówionego filmu i spokój przygotowań do wymarzonego wesela.

 

kamerzysta na wesele  Wrocław, Świdnica, Kłodzko, Wałbrzych,  Strzelin, Jelenia Góra, Kamienna Góra, 
Świebodzice, Strzegom, Nowa Ruda, Legnica, Lubawka, Jawor, Karpacz, Bolków, Oława, Kudowa Zdrój, Polanica Zdrój, Lubin, Polkowice, Złotoryja, Brzeg, Głogów, Bogatynia, Zgorzelec, Oleśnica, Milicz, Trzebnica, Kamieniec Wrocławski, Kąty Wrocławskie, Jelcz-Laskowice, Ząbkowice Śląskie, Żmigród, Dzierżoniów, Bielawa, Środa Sląska.
Oraz wszystkie wymarzone przez pary młode miejsca w Polsce i za granicą.